Ten oosten van Nijmegen ligt de schitterende wandelroute N70. Deze wandelroute geeft een prachtig beeld van de stuwwal bij Nijmegen en gaat over 8 ‘bergen’ (tot wel 90 meter hoog, niet verkeerd in Nederland!) en door bossen in het Rijk van Nijmegen. Met prachtige vergezichten over polders, schilderachtige laantjes en het rivierenlandschap. Daar wilden wij natuurlijk wel wandelen!
Met bijna 14 km en 474 hoogtemeters, was het een stevige wandeling die je makkelijk in een middag kunt lopen. Onderweg is voldoende horeca waardoor je geen zware rugtas hoeft mee te nemen.
De route staat bovendien goed aangegeven met groene bordjes maar als je graag met een digitale routebeschrijving loopt dan kun je onze wandeling hier vinden op ons Komoot profiel.
Ook bij Staatsbosbeheer kun je een en ander terugvinden over de route.
Een account is optioneel, en kan tijdens het bestellen aanmaakt worden.
Wij zijn telefonisch bereikbaar tijdens onze openingstijden.
Ma: 13.00 – 17.30 uur
Di t/m Vr: 09:30 – 17:30 uur
Za: 09:30 – 17:00 uur
Zo: 12:30 – 16:30 uur
Wij werken niet
op afspraak. Je mag
gewoon binnen
komen wandelen!
Onze nieuwsbrief verschijnt één keer per maand in je inbox. Gevuld met wandelinspiratie en leuke evenementen, deze wil je lezen!
Wil je ook graag onze nieuwsbrief ontvangen? Laat dan hier je naam en e-mail adres achter. We gebruiken deze alleen voor het verzenden van de nieuwsbrief.